PLN 110 za noc
PLN 110 za noc
Villa Sart, Gdansk, Poland

Villa Sart

Gdańsk, Poland - Stanisława Wąsowicza 2A
4.3   

3 Celkový počet recenzí

 • Výborná čistota
 • Personál je vynikající
 • Jedna z nejlepších lokalit
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Our best hostel ever. ... For value, cleanliness, location, facilities, local transport, security, extremely helpful owner Arthur, lovely rooms etc, it would be hard to beat Villa Sart in my opinion (old codger of 57, bear in mind). The owner goes out of his way to help, even giving ...

Popis - Každý VILLA SART pokoji mít následující vybavení:<br><br><br>- Vlastní koupelnou - některé p

V místnostech, kde máme internet LAN (RJ45) a bezdrátové Wi-Fi přístup - na plug-in vlastní notebook pro přístup k internetu - zdarma k použití pro naše hosty

V pokojích jsou kabelové televize a satelitní digitální přijímače s satelitů Astra a Hotbird TV / Radio kanály (v mnoha mezinárodních televizních a rozhlasových kanálů) - zdarma k použití pro naše hosty

Naše pokoje mají telefon uvnitř. K dispozici je možnost volat na naši hosté z libovolného telefonu ze zahraničí, a naši hosté mají nyní možnost provádět mezinárodní výzvy k velmi levné sazby (např. telefonní hovory na pevné linky ve většině zemí jsou účtovány pouze 2. 5ct/minute, tak to je jako typický místní sazby či méně - můžete snadno zůstat v kontaktu telefon s rodinou / přáteli vlevo ve vaší zemi.

Zajišťujeme přístup k additionall pokoj s PC stanicí s přístupem na internet (Wi-Fi k dispozici také na celém domě) - zdarma k použití pro naše hosty

  Na jaře-podzimní období zajišťujeme půjčovna kol v našem penzionu: cena je 4 PLN (polský zlotý) za každou započatou hodinu, nebo jen 25 PLN za celý den. V současné době máme dvě horská kola - máme nádherný kole kolem silnice, myslím, že to je dobrý nápad zkusit to.

  Na jaře-podzimní období jsme se poskytovat přístup k naší zahradě s stan, gril a dětské vybavení - zdarma k použití pro naše hosty.

  Je k dispozici parkoviště uvnitř - zdarma k použití pro naše hosty, pokud volné místo k dispozici.

  Cena je bez snídaně. V současné době neposkytují snídani služby, ale máte rychlovarná konvice, sklenice, talíře, ERC. k dispozici v pokoji a naší široké pomoci, takže si můžete připravit snídaně / stravování na vlastní (ne kuchyně přístup). Všechny pokoje mají vlastní koupelny.

Jsme asi 9 km od starého centra města Gdaňsk (asi 15 minut jízdy od města Rychlý vlak). Autobus / tramvaj / Fast Město Vlakové zastávky jsou daleko od nás, a my se nacházejí ve středu Tri-City (Gdaňsk-Sopot-Gdynia), takže se můžete dostat jakoukoli část Tri-City nejefektivněji.

Nacházíme se v blízkosti hranice města Sopot, takže je snadné se dostat do Sopot pěšky, na kole nebo rychlá města Vlak (tzv. SKM).

Najdete nás v Gdaňsku-Oliwa, nejkrásnější a klidné části města Gdaňsk, nedaleko od známého Oliwa katedrály, Grand zámecký park / botanické zahrady, ZOO největší v Polsku a na velkých les Přírodní park s kopce, údolí, vrže a přírody zázraky .

Přejeme Vám velmi dobré počasí během svého času v Gdaňsku a my vám pomůže připravit vaši návštěvu zde s radostí ...

 • Villa Sart, Gdansk, Poland, Poland nocleh se snídaní a hotely
 • Villa Sart, Gdansk, Poland, Dostat cestovní trasy a jak se tam dostat v Gdansk
Prostor
 • Typ majetku: Každý VILLA SART pokoji mít následující vybavení:


  - Vlastní koupelnou - některé p
 • Každý villa sart pokoji mít následující vybavení:<br><br><br>- vlastní koupelnou - některé p pokoje / jednotky: 7
 • Rok postavený: 1989
 • Renovovaný: 2006
Každý villa sart pokoji mít následující vybavení:<br><br><br>- vlastní koupelnou - některé p ubytování

Nejnižší dostupná cena: PLN 110 (Polish Zloty)

Dvoulůžkový Místnost Nr1 (single) Místnost nr2 (dvojité nebo Twin) Místnost NR3 (double) Místnost NR3 (twin) Pokoj NR4 (double Plus 1) Pokoj nr5 (double) Místnost nr5 (twin) Jednotný trojitý
 • Přihlaste se po: 2:00pm
 • Podívejte se předtím: noon

Každý villa sart pokoji mít následující vybavení:<br><br><br>- vlastní koupelnou - některé p vybavení

BBQ oblasti Půjčovna kol snídaně (za příplatek) Děti povoleny Zahrady internet bezdrátový internet (zdarma) Povlečení Multi-kulturní pracovníci parkoviště (zdarma) Domácí zvířata nejsou povolena WIFI (zdarma) Bezdrátové internetové připojení

Vybavení pokojů

Každý VILLA SART pokoji mít následující vybavení:

  Vlastní koupelnou - některé pokoje mají vlastní koupelnu uvnitř, některé mimo místnost,

  Bed-prádlo a ručníky,

  Internet LAN zásuvku (RJ45) - na plug-in vlastní notebook / laptop pro přístup k internetu - zdarma k použití pro naše hosty, bezdrátové připojení k internetu Wi-Fi je také k dispozici,

  Telefon - existuje možnost volat na naši hosté z libovolného telefonu ze zahraničí, a naši hosté mají nyní možnost provádět mezinárodní výzvy k velmi levné sazby (např. telefonní hovory na pevné linky ve většině zemí jsou účtovány pouze 2. 5ct/minute , takže je jako typický místní sazby či méně - můžete snadno zůstat v kontaktu telefon s rodinou / přáteli vlevo ve vaší zemi.

  TV se satelitním a kabelové kanály,

  Digitální satelitní přijímač s TV a rozhlasových kanálů z Astry a Hotbird (mnoha mezinárodních televizních a rozhlasových kanálů) - zdarma k použití pro naše hosty,

  Radio & budík,

  Varná konvice, talíře, sklenice, čajové sáčky a cukr - ostatní kuchyňské příslušenství na poptávku. Ne kuchyně přístup.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Sezóna je definováno pro následující období:
  Od 22. prosince do 2. ledna,
  Od 1. června do 31. září
Během výše Vysoká Seasons, minimální nocí je 3 dny pobytu.

Rezervace musí být zrušena 7 dní před datem vašeho příjezdu. V případě, že se žádná show nebo zrušení je v rozporu s touto politikou, o částku rovnající se 25% z celkových nákladů na rezervaci nebo rovnající se jedné noci ubytování ceny (podle toho, co je větší částky) bude účtováno.
Vezměte prosím na vědomí, že hotel si vyhrazuje právo účtovat výše uvedené částky z kreditní karty před příjezdem (vratná v případě zrušení platné).

Radiobudík kávy a čaje Fén internet Železo / žehlicí prkno Soukromá koupelna Telefon Televize Televize (kabel / satelit) WIFI Wake-až hovorů


Politiky
Podrobnosti o ceně

PLN 110 - 155 za noc (Polish Zloty)

Na osobu v pokoji

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCardAmerican Express

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Sezóna je definováno pro následující období:
- Od 22. prosince do 2. ledna,
- Od 1. června do 31.září
Během výše Vysoká Seasons, minimální nocí je 3 dny pobytu.

Rezervace musí být zrušena 7 dní před datem vašeho příjezdu. V případě, že se žádná show nebo zrušení je v rozporu s touto politikou, o částku rovnající se 25% z celkových nákladů na rezervaci nebo rovnající se jedné noci ubytování ceny (podle toho, co je větší částky) bude účtováno. Vezměte prosím na vědomí, že hotel si vyhrazuje právo účtovat výše uvedené částky z kreditní karty před příjezdem (vratná v případě zrušení platné).

- Cena je bez snídaně. Snídaně služeb na požádání, ale máte také rychlovarná konvice, sklenice, talíře, ERC. k dispozici v pokoji a naší široké pomoci, takže si můžete připravit snídaně / stravování na vlastní (ne kuchyně přístup).
Snídaně je k dispozici za příplatek 20 PLN za osobu a noc (je třeba rezervovat s hotelem alespoň 2 dny před datem příjezdu).

Umístění - Každý VILLA SART pokoji mít následující vybavení:<br><br><br>- Vlastní koupelnou - některé p

Stanisława Wąsowicza 2A
Gdańsk
Pomeranian Voivodeship (Pomorskie)
Poland  80-318

Zeměpisná šířka: 54.40738, Zeměpisná délka: 18.56521

Jak se tam dostat

7 minut od nádraží v Gdaňsku - Oliwa, asi 20 minut taxíkem z letiště.

  ---------------------------
Jak se k nám dostanete BUS & CITY VLAKEM z letiště:

Tam je konec autobusové nádraží na letiště na linku 110 BUS. Take, že autobus a sledovat jeho opačném konci stanice (to by mělo trvá asi 31 minut jízdní řád), na nádraží Gdaňsk - Wrzeszcz (autobusová jízdenka asi 4, 20 zł polský zlotý zakoupit jízdenku před v newspaperstand a potvrdit, že v autobusu po startu runing).

U vlakového nádraží vzít SKM (ve směru k GDYNIA / Wejherowo, SKM znamená Rychlé Město Train, SKM jízdenka asi 2, 20 zł polský zlotý, koupit jízdenku na vlak dříve v pokladně a razítko, že ve velkých (většinou žluté) stroje, právě před vjezdem vlaku platformě, takže před vstupem do vlaku, ne uvnitř - doba jízdy cca 7 minut) - vlak se zastaví:
  Gdaňsk Wrzeszcz (Start)
  Gdaňsk Zaspa
  Gdaňsk Przymorze
  Gdaňsk Oliwa (ukončení)

Od vlakového nádraží v Gdaňsku Oliwa vzít nohy pěšky cca 7-10 Minuten a jste zde.

Nejbližší letiště: Gdaňsk Letiště - cca 20 minut taxíkem z letiště.